Příjezd
Odjezd
Dospělí
Děti
Pokoje

O hotelu

To nejlepší
z EA Hotelu Mozart***

  • EA Hotel Mozart*** je depandancí EA Hotelu Jessenius*** - hosté mohou plně využívat léčebné procedury jeho balneo-provozu. Hotely jsou od sebe vzdáleny pouhých 70 metrů
  • Leží v bezprostřední blízkosti lázeňské kolonády a centra města
  • Nabízí komfortní ubytování
  • V blízkém okolí se nachází otevřený i krytý termální bazén, tenisové kurty, golfové hřiště a mnohé další kulturní zařízení a služby (masáže, kadeřnictví atp.)
  • Pro hosty je k dispozici komfortní stravovací zařízení EA Hotelu Jessenius*** - včetně dietní kuchyně
  • Wi-Fi připojení k internetu ZDARMA

EA Hotel Mozart*** je zřízen v budově z 18. století, která podtrhuje historickou atmosféru světoznámého lázeňského města Karlovy Vary. V budově hotelu v minulosti pobýval mimo jiné proslulý německý básník Johann Wolfgang Goethe.

EA Hotel Mozart*** svým hostům nabízí 12 dvoulůžkových pokojů a 1 velký apartmán s obývacím pokojem, oddělenou ložnicí a kuchyňským koutem s jídelním stolem.

Všechny pokoje jsou zařízeny stylovým nábytkem, televizí, trezorem, lednicí a vlastní koupelnou s WC. Koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem.

Hotel je dependancí EA Hotelu Jessenius***, kde probíhá check-in a check-out. EA Hotel Mozart*** nedisponuje vlastní recepcí, stravovacími prostory, ani balneo-provozem - hostům jsou tyto služby plně k dispozici v blízkém EA Hotelu Jessenius***.

Parkovací místa je nutné předem objednat z důvodu jejich omezené kapacity.

EuroAgentur Quality Guaranteed

Speciální nabídky